RAM – IX turnus, IV stopień

with Brak komentarzy

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmierzając do Emaus.  IV stopień RAM-u

Anna Hataś

W poniedziałek 25.08 rozpoczął się już ostatni w tym roku turnus rekolekcji wakacyjnych RAM – „Wakacje z Bogiem 2014”. W czasie tego tygodnia uczestniczyliśmy w „Kursie Emaus”, który był prowadzony przez ks. Mariusza Rybę, moderatora Szkoły Nowej Ewangelizacji i wspólnotę SNE i RAM. Oto świadectwo jednego z uczestników:

„Ostatni tydzień wakacji był dla mnie czasem największej wakacyjnej radości. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Spotkałem na nowo Miłość mojego życia.

 

Na studenckim turnusie Ruchu Apostolstwa Młodzieży spotkałem Jezusa. Doświadczyłem jego Miłości spotykając przyjaciół i jego Piękno. Mimo tych pięknych chwil nie był to czas łatwy. Słowo Boże wskazało mi bardzo dokładnie moją słabość i postawiło przed koniecznością dokonania wyboru. Czy oddaję swoje życie Jezusowi na serio, czy dalej żyję w strachu i beznadziei. Postawiłem na Jezusa i czuję, że moje serce powoli odżywa, i chce Słowa Życia. Całe wakacje czekałem na ten tydzień i spodziewałem się, że będzie fantastyczny, ale nie przewidywałem, że aż tak”.

 

{ppgallery}stories/RAM/2014/9_turnus{/ppgallery}