ogłoszenia 25. niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 25. niedziela zwykła, B – 20.09.2015 r.

  1. Dziś niedziela środków masowego przekazu, modlimy się za pracowników mediów i wspieramy materialnie nasze radio diecezjalne. Modlimy się również za katolickie media, które mają bardzo ważną rolę do spełnienia w dzisiejszych czasach, szczególnie modlimy się za pracowników Radia Maryja.
  2. W poniedziałek, 21 września – święto św. Mateusza.
  3. We wtorek w Czarnej nabożeństwo do św. Rity o 17:00.
  4. W ostatnią sobotę września, 26 września wypada comiesięczna nowenna ku czci św. Jana Pawła II i ku czci Matki Bożej w Ustrzykach Górnych. Początek nabożeństwa modlitwą różańcową o godz. 18:15, następnie prośby i podziękowania, litania do św. Jana Pawła II oraz Msza św. o 19:00. Można składać karteczki z prośbami i podziękowaniami do skrzynki obok ołtarza. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Warto wszystkie trudne sprawy polecać wstawiennictwu Świętych. Zapraszamy również Akcję Katolicka.
  5. Na tę  nowennę zapraszamy młodzież gimnazjalną klas I, II i III, jako przygotowanie do bierzmowania.
  6. W niedziele Msze św. – na terenie naszej parafii:
  • Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 8:00 i 18:00, przed pierwszą Mszą św. (7:45) -nabożeństwo; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 19:00.
  • Pszczeliny – Msza św. – 9:45, Nabożeństwo – 9:20
  • Tarnawa N.  – Msza św. – 11:15
  • Dni powszednie w Ustrzykach G. – 19:00

7. Modlitwie wiernych polecamy budowę kościoła w Mucznem. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Prosimy jeszcze o zrzuty poroży jeleni. Poświęcenie już za 4 tygodnie 18, września.

8. Można nabyć pamiątkowe obrazki w ramce z Matka Bożą z naszego Kocioła.

9. Można nabyć tygodnik katolicki „Niedziela.

10.  Bóg zapłać za dyżur w kościele (Ustrzyki– rodz. Wójcik i proszę rodz. Ratoń), Pszczeliny – dziękuję rodz. Pochyła i proszę kolejną rodz. o dyżur).

11.  Wszystkim wiernym życzymy błogosławionej niedzieli, a turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach oraz dobrej pogody.