ogłoszenia Uroczystość Chrystusa Króla

with Brak komentarzy

Uroczystość Chrystusa Króla – 22.11.2015 r.

  1. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą adwentu.
  2. Dzisiaj wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu: „O Jezu Najsłodszy”. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W sobotę wypada comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła i Matki Bożej z Dzieciątkiem. Początek o 16.30 – modlitwa różańcowa i Litania do św. Jana Pawła, a później Msza św. Na nowennę zapraszamy młodzież gimnazjalną z kl. I, II i III, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy również Akcję Katolicką. Po Mszy św. będzie dla Akcji krótkie spotkanie.
  4. Msze św. w niedziele:
  • Ustrzyki Górne – 8.00 i 17.00, przed pierwszą Mszą św. o 7.40 modlitwy za zmarłych,  w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 17.00.
  • Pszczeliny – 9.45 (9.20 – różaniec za zmarłych)
  • Muczne – 11:00
  • Tarnawa N. – 12.15.
  1. Bóg zapłać za dyżur w kościele rodz. Grzegorzak i proszę kolejną, już z Wołosatego rodzinę Grzegorz o dyżur. (Pszczel. – dziękujemy rodz. Gac i prosimy kolejna rodzinę o dyżur w kościele), (Muczne – dziękujemy rodz. Gądek i prosimy panią Helenę Gądek).
  2. Jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.