Ogłoszenia 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

with Brak komentarzy

2 Niedziela po Bożym Narodzeniu – 3.01.2016 r.

  1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca modlimy się w intencji Seminarium Duchownego w Przemyślu i o nowe powołania. Dzisiaj w Pszczelinach zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W środę (6.01) Uroczystość  Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Błogosławieństwo kredy i kadzidła będzie na każdej Mszy św. Kredą oznaczamy drzwi naszych domów jako znak naszej wiary chrześcijańskiej. Msze św. tak jak w niedzielę – UG- 8.00 i 15.00, Pszczeliny – 9.45, Muczne – 11:00, Tarnawa-12.00.
  3. Za tydzień w niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego.
  4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Bóg zapłać za przyjęcie kapłanów do waszych domów, za prowadzone rozmowy, za życzliwość i za ofiary składane z racji kolędy.
  5. Bóg zapłać za dyżur w kościele- rodz. Szpiech i proszę o dyżur w kościele rodz. Paraniak. (Pszczel. – rodz. Bogusz). (Muczne: dziękuję rodz. Kołomyja, proszę o dyżur p. Mariusza Nedzyńskiego?
  6. Ogłoszenie Urzędu Gminy – jutro, w poniedziałek mieszkańcy sołectwa Stuposiany mogą odebrać sobie jabłka w Lutowiskach od godz. 11:00. Mieszkańcy sołectwa Ustrzyki Górne – o godz. 12:00 w Ustrzykach Górnych.