Ogłoszenia 4. Niedziela Wielkiego Postu

with Brak komentarzy

4. Niedziela Wielkiego Postu, C – 6.03.2016 r.

 1. Od piątku trwają rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Dzisiaj ostatni dzień rekolekcji. Uczestnictwo w rekolekcjach jest obowiązkiem sumienia. Prawdziwy katolik ma obowiązek uczestniczyć w rekolekcjach. Dziękujemy ks. Tadeuszowi Piwińskiemu za przeprowadzenie rekolekcji w naszej parafii.
 2. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych i modlimy się za WSD w Przemyślu.
 3. We wtorek, 8 marca, modlimy się w intencji kobiet.
 4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu: Gorzkich Żalach i w Drodze Krzyżowej.
 5. W niedzielę Gorzkie Żale z wystawieniem Najśw. Sakramenu: Ustrzyki Górne –  Gorzkie Żale przed pierwszą Mszą św.- 7:40, Pszczeliny –  Gorzkie Żale – 9:20, Muczne – Gorzkie Żale po Mszy św. o 11:00, Tarnawa N. – Msza św. – 12:15 i Gorzkie Żale.
 6. W piątki Droga Krzyżowa, za odprawienie której można zyskać odpust zupełny:                                  Ustrzyki Górne – 17:00, Pszczeliny – 16:00. W Tarnawie ani w Mucznem w tym tygodniu nie będzie Drogi Krzyżowej.
 7. We czwartek początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedziela, Promyczek Dobra.
 9. Bóg zapłać za dyżur w kościele (Ustrzyki- rodzinie Ratoń i prosimy rodz. Brysz), (Pszczeliny- p. Długosz ), (Muczne – dziękujemy rodz. Szkotak).
 10. Za tydzień wypada V niedziela Wielkiego Postu,  tzw. niedziela czarna. Od tej niedzieli zostaną zasłonięte krzyże w kościele.
 11. Można nabyć baranki wielkanocne w cenie 5 zł i świece „Caritas” w cenie 7 zł. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na działalność „Caritasu”.