Ogłoszenia 3. Niedziela Wielkanocna

with Brak komentarzy

Ogłoszenia 3 Niedziela Wielkanocna – 10.04.2016 r.

  1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
  2. Dzisiaj mija 6-ta rocznica katastrofy samolotowej pod Smoleńskiem, w czasie której zginęło 96 osób z Prezydentem Rzeczypospolitej Lechem Kaczyńskim. Pamiętajmy w modlitwie o poległych.
  3. Dzisiaj wypada również kolejna rocz. śmierci tutejszego duszpasterza, budowniczego kościoła w Ustrzykach Górnych i w Pszczelinach, ks. Stanisława Lei. Pamiętajmy o  nim w naszych modlitwach.
  4. W dniu wczorajszym w katedrze we Lwowie odbyły się uroczystości – 360 rocznica Ślubów Jana Kazimierza Króla Polski.
  5. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza i rozpocznie się Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  6. Msze św. w niedziele na terenie naszej parafii:

Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 8:00 i 18:00, przed pierwszą Mszą św. (7:45) – Nabożeństwo Adoracyjne, w sobotę o 18:00 – Msza św. z niedzieli

Pszczeliny – Msza św. – 9:45, nabożeństwo adoracyjne – 9:20

Muczne – Msza św. – 11:00.

Tarnawa N– Msza św. – 12:15

w tygodniu Msze św. w Ustrzykach G. – 18:00

7. Bóg zapłać za dyżur w kościele i za rozebranie Grobu Pańskiego. (w Ustrzykach – rodzinie Krawczyk. Bóg zapłać paniom z górki za kościołem za posprzątanie terenu wokół kościoła. Proszę o dyżur w kościele w Ustrzykach G. – rodzinę Brysz). (Pszczeliny dziękuję rodz. Kajdas i proszę kolejna rodz. o dyżur). (Muczne – Bóg zapłać panu Mariuszowi Nędzyńskiemu i proszę kolejnych mieszkańców panią Zdzisławę Soszyńską i pana Grzegorza Świergockiego o dyżur w nadchodzącym tygodniu).