Ogłoszenia 4 Niedziela Wielkanocna

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 4. niedziela wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza – 17.04.2016 r.

  1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Każdego dnia wspieramy modlitwą powołanych do szczególnej służby Bożej i o dar nowych powołań. Są to jednocześnie kolejne Kwartalne Dni Modlitw (tzw. Suche Dni Letnie).
  2. Jesteśmy świadkami ważnych uroczystości jubileuszowych naszej Ojczyźnie – 1050 rocznica Chrztu księcia Mieszka I. To początek chrześcijaństwa w Polsce i początek państwowości polskiej. Dziękujemy Panu Bogu za nasz chrzest i prosimy, by Polacy byli wierni tradycji chrześcijańskiej.
  3. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.
  4. W następną niedzielę 24 kwietnia, Duszpasterstwo Turystyczne organizuje „Powitanie Wiosny” i rozpoczęcie letniego sezonu turystycznego w Bieszczadach. Msza św. na terenie naszej parafii będzie w Mucznem o godz. 10:00, a po niej wyjście w kierunku Halicza. Mieszkańców Mucznego i wszystkich chętnych zapraszamy na te Mszę św. Nie będzie Mszy św. o 11:00.
  1. W niedziele Msze św. – na terenie naszej parafii:

Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 8:00 i 18:00, przed pierwszą Mszą św. (7:45) – Nabożeństwo Majowe

Pszczeliny – Msza św. – 9:45, Nabożeństwo Majowe i Różaniec w pierwszą niedzielę miesiąca oraz zmiana tajemnic różańcowych – 9:20

Tarnawa N– Msza św. – 11:30

w tygodniu Msze św. w Ustrzykach G. – 18:00

  1. Jest do nabycia „Niedziela”.
  2. Bóg zapłać za dyżur w kościele rodzinie Brysz i proszę o opiekę nad kościołem rodz. Motyka (Pszcz.- rodz. ………..). (Muczne – dziękuję pani Zdzisławie Soszyńskiej i panu Grzegorzowi Świergockiemu i proszę rodz. Tkacz)