Ogłoszenia – 5 Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

5 Niedziela Zwykła, A – 5.02.2017 r.

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, w Pszczelinach zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dzisiaj przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty.
  3. W sobotę, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes. Jest Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach polecamy chorych, a zarazem szczególna okazja do okazania im chrześcijańskiej miłości. Msze św. z nabożeństwem lourdeskim i namaszczeniem chorych:                                      Pszczeliny – 15:30, Ustrzyki Górne – 17:00.
  4. Msze św. w niedzielę: Ustrzyki G.- 7.45 i 15.30 (7.30 – nabożeństwo adoracyjne, sobota wieczorem o 17.00 – Msza św. z niedzieli ), Pszczeliny – 10.00, Muczne – 11:15, Tarnawa N. – 12.15.
  5. Dziękuję dyżurnym rodzinom za rozebranie szopek i choinek. (Ustrzyki Górne – rodz. Spólnik Anna, Marcinik i Musiałowska Irena. O dyżur poproszę rodz. Zielińskich). (Pszczeliny – Dziękuję rodzinom Tylec Zofia i Zapał). (Muczne – Dziękuję rodzinie Baran i proszę rodz. Derwich). (Tarnawa – dziękuję rodzinie za rozebranie choinek).
  6. Można nabyć tygodnik katolicki – Niedzielę, Promyczek Dobra  i Naszą Arkę.
  7. Przypomnienie ogłoszenia o badaniach  w Ośrodku zdrowia  w Lutowiskach.

6 lutego (poniedziałek) w Przychodni Lekarskiej w Lutowiskach o godz. 13:00 odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz Echo serca. Badania na profesjonalnym nowym aparacie. Cena jednego badania to 55zł.