Ogłoszenia – 25 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 25 niedziela zwykła A – 24.09.2017 r.

  1. W piątek, 29 września – święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  1. W ostatnią sobotę września (30 września) wypada comiesięczna nowenna ku czci św. Jana Pawła II i ku czci Matki Bożej w Ustrzykach Górnych. Początek nabożeństwa modlitwą różańcową o godz. 18:15, następnie prośby i podziękowania, litania do św. Jana Pawła II oraz Msza św. o 19:00. Można składać karteczki z prośbami i podziękowaniami do skrzynki obok ołtarza. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Zapraszamy również Akcje Katolicką. Zapraszamy również uczniów z gimnazjum i z kl.VII.
  1. W sobotę, 7 października organizowany jest w całej Polsce „Różaniec do granic”. Ideą organizatorów jest to, by w tym dniu opasać modlitwą różańcową całą Polskę. Nasza parafia ma najdłuższą granicę w całej Polsce. W dwóch kościołach będzie w tym dniu to nabożeństwo: w Ustrzykach Górnych – kościele parafialnym i Tarnawie Niżnej.

W Tarnawie Niżnej będzie Msza św. o 9:30, a po niej wyjście w kierunku Dźwiniacza i po drodze będzie odmawiany różaniec.

W Ustrzykach Górnych – Msza św. jak w całej Polsce o 11:00 i adoracja Najśw. Sakramentu, później pół godziny przerwy. Przed 13:00 wyjazd do Wołosatego, by dojść nowo poświęconą Drogą Krzyżową do Przełęczy Bukowskiej. W drodze będzie odmawiany różaniec. Zakończenie ok. godz. 15:00.

  1. W przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W niedziele Msze św. – na terenie naszej parafii:

  Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 18:00, przed pierwszą Mszą św.  o 7:30 – Nabożeństwo.

W sobotę wieczorem o 19:00 Msza św. z niedzieli.

  Muczne – Msza św. – 8:50

  Pszczeliny – Msza św. – 10:00, o 9:30 – nabożeństwa różańcowe.

  Tarnawa N– Msza św. – 11:30

  1. Dni powszednie w Ustrzykach G. – 7:00 i 19:00
  1. Można nabyć tygodnik „Niedziela” i „Nasza Arka”.
  2. Bóg zapłać za dyżur w kościele. (Ustrzyki G.- rodzinie Ratoń. Proszę rodzinę Wójcik o dyżur w nadchodzącym tygodniu). ( Pszczeliny – dziękujemy rodzinie Bogusz za dyżur i prosimy o dyżur kolejną rodzinę). (Muczne – dziękuję rodz. Amarowicz i proszę rodz. Kołomyja)
  1. Jutro, 25 września – Ośrodek Zdrowia w Lutowiskach zaprasza na bezpłatne komputerowe badanie wzroku – od godz. 13.30 – 15.30. Potrzebna jest rejestracja. Jest również możliwość zakupu okularów.
  2. Wszystkim wiernym życzymy błogosławionej niedzieli, a turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach oraz dobrej pogody.