Ogłoszenia – 28 niedziela zwykła

with Brak komentarzy
Ogłoszenia – 28 niedziela zwykła A – 15.10.2017 r.
 1. Dzisiaj Msza św. w Ustrzykach Górnych jest jeszcze o 10:00 i 18:00.
 2. W środę mija 2-ga rocznica poświęcenia kościoła w Mucznem. Będziemy dziękować za dar tej  nowej świątyni, za dobroczyńców – ofiarodawców i budowniczych. W przyszłą niedzielę o 8:50 będziemy przeżywać rocznicę poświęcenia kościoła w Mucznem.
 3. W przyszłą niedzielę również w Pszczelinach będziemy obchodzić 28-ą  rocznicę poświęcenia kościoła. Przez liczny udział we Mszy św. w kościele starajmy się okazać wdzięczność Panu Bogu za ten kościół.
 1. Natomiast we wtorek, 17 października przypada 24 rocznica poświęcenia Domu Rekolekcyjnego w Ustrzykach Górnych przez abp Ignacego Tokarczuka. Dom Rekolekcyjny jest wizytówką naszej parafii i naszej diecezji przemyskiej, a młodzież, która przyjeżdża tutaj na rekolekcje i wypoczynek  jest takim znakiem, że ten dom jest tutaj potrzebny, by młodzież uczyła się wiary  i przez wędrówki górskie kształtowała swój charakter. Św. Jan Paweł II jako kapłan tak często wędrował z młodzieżą po górach.
 2. We wtorek, 17.X. – w Polańczyku nabożeństwo o uzdrowienie.
 3. W środę, 18.X. – święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia.
 1. W niedzielę 22.X. –  w Czarnej nabożeństwo do św. Rity.
 2. W niedzielę, 22 X – również  wspomnienie św. Jana Pawła II.
 1. W niedziele Msze św. – na terenie naszej parafii:
  1. Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 18:00, przed pierwszą Mszą św. o 7:20 – Nabożeństwo.
  2. W sobotę wieczorem o 18:00 Msza św. z niedzieli.
  3. Muczne – Msza św. – 8:50
  4. Pszczeliny – Msza św. – 10:00, o 9:30 – nabożeństwa różańcowe (odmawiamy w niedziele bez księdza).
  5. Tarnawa N. – Msza św. – 11:30
  6. Nabożeństwo różańcowe:
  7. a) Ustrzyki Górne – 17:40
  8. b) Pszczeliny – 16:40 (od poniedziałku do piątku)
  9. c) Tarnawa N. – 17:00 – piątek, we wtorek – 16:30.
  10. d) Muczne – 18:00 – w poniedziałek i piątek – o 18:00, we wtorek – 17:30.
 1. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Miłujcie się, Promyczek Dobra.
 2. Bóg zapłać za dyżur w kościele: (Ustrzyki Górne – dziękuję rodz. Brysz i proszę  rodzinę Motyka o dyżur  w nadchodzącym tygodniu). (Pszczeliny – dziękujemy rodz. Wójcik i proszę kolejna rodznę o dyżur ).(Muczne – dziękuję p. Grzegorzowi Świergockiemu i p. Zdzisławie Soszyńskiej i prosimy rodz. Tkacz). (Tarnawa – dziękuję dyżurnym za opiekę nad kościołem)
 3. Wszystkim turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach, dobrego wypoczynku oraz dobrej pogody.