Ogłoszenia – uroczystość NMP Częstochowskiej

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – 26.08.2018 r.

  1. Dzisiaj dożynki gminne w Lutowiskach; początek Mszą św. o 13:00.
  2. W sobotę wypada 79 rocznica agresji wojsk hitlerowskich na Polskę i rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Modlimy się za naszą ojczyznę.
  3. Dzisiaj jeszcze Msze św. będą jeszcze w porządku wakacyjnym. W Ustrzykach Górnych o 10.00 i 19.00. W Pszczelinach druga Msza św. o 17:45.
  4. Od następnej niedzieli wracamy do porządku poza-wakacyjnego.

Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 18:00 i w pierwszą niedzielę będzie dodatkowa Msza św. o godz. 10.00. Przed pierwszą Mszą św. (7:30) – Nabożeństwo

Muczne – Msza św. – 8:50

Pszczeliny – Msza św. – 10:00, a o 9:30 – nabożeństwa różańcowe i zmiana tajemnic.

Tarnawa N– Msza św. – 11:30

Dni powszednie w Ustrzykach G. – 7:00 i 19:00

  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca września. Różaniec w Pszczelinach o 17:30. Msza św. o 17:30 za św. Anna Solon.
  1. Kończy się już 9 turnus rekolekcji „Wakacje z Bogiem” młodzieży z Ruchu Apostolstwa Młodzieży Dziękujemy młodzieży wraz z kadrą wychowawczą za przybycie do nas na rekolekcje, za świadectwo wiary, za troskę o nasz kościół. Szczególne Bóg zapłać ks. Tomaszowi Dziobowi za posługę w naszym kościele.
  1. Dyżury: (Ustrzyki Górne – proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę rodzinę Lidke, ponieważ młodzież z RAM-u wyjeżdża już w piątek)
  2. (Pszczeliny: Dziękujmy za dyżur w kościele rodz. Długosz i prosimy kolejną rodzinę o dyżur w kościele).

(Muczne: dziękujemy za dyżur w kościele p. Kuźniewskiej i proszę rodz. Amarowicz ). (Tarnawa – dziękujemy za dyżur w kościele).

  1. Jest do nabycia najnowszy numer tygodnika „Niedziela”.
  2. Wszystkim turystom, którzy kończą swój urlop i wakacje dziękujemy za przyjazd do nas w  Bieszczady, za obecność w naszym kościele i zapraszamy do nas ponownie. Wszystkim innym życzymy dalszego dobrego odpoczynku i pięknej pogody.