Ogłoszenia – 17 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 17 Niedziela Zwykła C – 28.07.2019 r.

 1. Dzisiaj w Pszczelich Bieszczadzkie Święto Pszczoły. Początek Mszą św. o 10:00.
 2. Dzisiaj dodatkowa Msza św. w Mucznem o 12:30.
 3. W następną niedzielę będziemy świętować w naszym kościele parafialnym rocznicę poświęcenia kościała. (Dokładnie w sobotę, 3 sierpnia wypada 33 – ta rocznica poświęcenia kościoła w Ustrzykach Górnych). Dziękując Panu Boga za dar tej świątyni, będziemy się modlić się o błogosławieństwo Boże dla tutejszych mieszkańców oraz gości, którzy korzystają z tej świątyni. Dla zmarłych Budowniczych i Dobrodziejów tej świątyni (szczególnie dla śp. Ks. Stanisława Leji) prośmy radość życia wiecznego. Msza św. z okazji rocznicy poświęcenia kościoła będzie odprawiona w następną niedzielę.
 4. W czwartek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.  Zachęcamy do podjęcia trudu abstynencji w intencji ludzi potrzebujących naszej ofiary i modlitwy.
 5. W piątek, 2 sierpnia w kościele parafialnym w Ustrzykach Górnych jest możliwość zyskania odpustu „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.
 6. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek Spowiedź w Ustrzykach Górnych przed Mszą św. o 6:45 i 18:30.

W Pszczelinach spowiedź i adoracja Najśw. Sakramentu o 17:30, o 18:00 – Msza św.

W Mucznem – o 19:00 – Spowiedź i Msza św.

 1. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo fatimskie w Pszczelinach o 17:30, w Ustrzykach Górnych o 18:30.
 2. Msze św. w niedziele w okresie wakacji na terenie naszej parafii:

      Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:15, 10:00 i 19:00, przed pierwszą Mszą św. (7:00) –    nabożeństwo adoracyjne; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 19:00.

      Muczne – Msza św. – 8:30 (8:20 – krótka adoracja)

      Pszczeliny – Msza św. – 10:00. Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic – 9:30

      Tarnawa N– Msza św. – 11:30

 1. Msza św. w dniach powszednie w Ustrzykach G. – 7:00 i 19:00
 1. Jest do nabycia najnowszy numer „Niedziela” i „Nasza Arka”.
 2. Dziękujemy młodzieży uczestniczącej w rekolekcjach „Wakacje z Bogiem” w naszym Ośrodku Rekolekcyjnym  za świadectwo wiary podczas rekolekcji. Księdzu Jakubowi Jakubowskiemu moderatorowi  i ks. klerykowi Pawłowi za pomoc duszpasterską. Dziękuję również za posprzątanie kościoła.
 3. (Pszczeliny: Dziękujemy za dyżur w kościele rodz. Kiper). (Muczne: Dziękuję rodzinie za dyżur i prosimy kolejną rodzinę). (Tarnawa – dziękuję rodzinie za opiekę nad kościołem).
 4.  Wszystkim turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach, dobrego wypoczynku i ponownego odkrycia Boga, Stwórcy tych pięknych gór oraz dobrej pogody.