Ogłoszenia – 04.08.2019 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 18 niedziela zwykła C -4.08.2019 r.

 1. Dzisiaj wypada wspomnienie św. Jana Vianney’a patrona kapłanów. Niech jego wstawiennictwo wspomoże kapłanów w naszych trudnych czasach. W Pszczelinach zmiana tajemnic różańcowych.
 2. 3 sierpnia obchodzimy rocznica poświęcenia kościoła parafialnego w Ustrzykach Górnych. Dziękując Panu Boga za 33 lata istnienia tej świątynię, modlimy się o błogosławieństwo Boże dla tutejszych mieszkańców oraz gości korzystających z tej świątyni. Dla zmarłych Budowniczych i Dobrodziejów (szczególnie dla śp. Ks. Stanisława Leji) prosimy o radość życia wiecznego.
 3. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego. W Ustrzykach Górnych Msze św.: 7:00 i 19:00. W Pszczelinach o 18:00.
 4. W piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
 5. W sobotę, święto św. Wawrzyńca.
 6. Sierpień jest miesiącem trzeźwości. Pamiętajmy o abstynencji i o modlitwie za ludzi uwikłanych w nałóg alkoholizmu.
 1. Msze św. w niedziele w okresie wakacji na terenie naszej parafii:

      Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:15, 10:00 i 19:00, przed pierwszą Mszą św. (7:00) –    nabożeństwo adoracyjne; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 19:00.

      Muczne – Msza św. – 8:20,

      Pszczeliny – Msza św. – 10:00.  Nabożeństwo różańcowe – 9:30

      Tarnawa N– Msza św. – 11:30

 1. W dniach powszednich w Ustrzykach Górnych Msza św. – 7:00 i 19:00.
 2. Jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.
 1. Dziękujemy młodzieży uczestniczącej w rekolekcjach „Wakacje z Bogiem” w naszym Ośrodku Rekolekcyjnym za świadectwo wiary podczas rekolekcji i za wszelką pomoc. Dziękujemy także księdzu moderatorowi Dominikowi Długoszowi i ks. Damianowi oraz diakonowi za posługę w naszym kościele,
 2. (Pszczeli: Dziękuję za dyżur w kościele rodz. Wojtaszek i proszę kolejną rodzinę). (Muczne: Dziękuję rodzinie za dyżur i prosimy kolejną rodz. o dyżur). (Tarnawa – dziękuję rodzinie za opiekę nad kościołem).
 3. Wszystkim turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach, dobrego wypoczynku i ponownego odkrycia Boga- Stwórcy tych pięknych gór oraz dobrej pogody.