Ogłoszenia – 23 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 23 niedziela zwykła C – 8.09.2019 r.

  1. W sobotę, 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu jest organizowane nabożeństwo „Z różańcem pod Krzyżem”. Wezwanie do sięgnięcia po różaniec, trwanie z Maryją przy Jezusowym krzyżu, niech stanie się dla nas inspiracją do wzmożonej modlitwy wynagradzającej za grzechy zobojętnienia w wierze, niech przyczyni się do budowania wzajemnej jedności i solidarności parafialnej i sąsiedzkiej oraz niech będzie manifestacją wiary i świadectwem przemieniającym zatwardziałość zobojętniałych serc. Nabożeństwo w naszej parafii odbędzie się w dwóch miejscach: w Pszczelinach – o 9:00 Msza św. a po niej różaniec obok krzyża misyjnego (proszę o odnowienie krzyża) i w Ustrzykach Górnych – początek modlitwą różańcową obok krzyża misyjnego o 18:30, a później Msza św. Ten krzyż również wymaga odnowy.
  2. Odpust w Czarnej o 11:00.
  3. W niedziele Msze św. – na terenie naszej parafii:

  Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 18:00, przed pierwszą Mszą św.  o 7:30 – Nabożeństwo.

W sobotę wieczorem o 19:00 Msza św. z niedzieli.

  Muczne – Msza św. – 8:50

  Pszczeliny – Msza św. – 10:00, o 9:30 – nabożeństwa różańcowe.

  Tarnawa N– Msza św. – 11:30

  1. Dni powszednie w Ustrzykach G. – 7:00 i 19:00
  2. Można nabyć najnowszy tygodnik katolicki „Niedziela”.
  3. W czwartek o 15:30 będzie spotkanie z rodzicami w szkole w Lutowiska.
  4. Wnioski odnośnie wydawanie żywności można składać w GOPS w Lutowiskach do 15.09.
  5. Bóg zapłać za dyżur w kościele.(w Ustrzykach Górnych rodz. Brodowicz i proszę o dyżur rodz. Bekier). (Pszczeliny: Dziękujmy za dyżur w kościele rodz. Szpiech i prosimy kolejną rodzinę  o dyżur w nadchodzącym tygodniu), (Muczne: Dziękuję rodzinie za dyżur i prosimy kolejną rodzinę o dyżur). (Tarnawa – dziękujemy za dyżur w kościele).
  6. Zapowiedzi: Witold Murawski zam. w Tarnawie Niżnej i Edyta Jaskuła zam. w Rzeszowie. Zapowiedź 2.
  7. Wszystkim turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach, dobrego wypoczynku oraz dobrej pogody.