Parafia pw św. Anny w Ustrzykach Górnych

AktualnościOgłoszenia

Msze św. w Mucznem i Tarnawie N.

Msze św. w Mucznem  – w niedziele 8 i 15 stycznia będą o 11:15 Msze św. w Tarnawie Niżnej – w niedziele 8 i 15 stycznia będą o 12:15

0 komentarzy

Zakończenie Starego Roku 2016

Zakończenie Starego Roku 2016. Chrzty – 2 (ale z poza parafii) Małżeństwo – 4 ( wszystkie z poza parafii) Pogrzeby – 3 Najważniejsze wydarzenia: Przeżywaliśmy w całym Kościele Rok Miłosierdzia Przeżywaliśmy w naszej Ojczyźnie Jubileusz Chrztu Polski – 1050 rocznica … Czytaj dalej

0 komentarzy

Życzenia świąteczne

„I nagle przyłączyło się do anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami: <<Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom, w których sobie upodobał>>”. Drodzy Parafianie  oraz wszyscy Przyjaciele naszej parafii i Miłośnicy Bieszczadów! Pragnę dzisiaj dołączyć się … Czytaj dalej

0 komentarzy

Ogłoszenia – 7 Niedziela Zwykła

 

7 Niedziela Zwykła, A – 19.02.2017 r.

  1. W środę Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. W modlitwie pamiętamy o Ojcu Świętym..
  2. Msze św. w niedzielę: Ustrzyki G.- 7.45 i 15.30 (7.30 – nabożeństwo adoracyjne, sobota wieczorem o 17.00 – Msza św. z niedzieli ), Pszczeliny – 10.00, Muczne – 11:15, Tarnawa N. – 12.15.
  3. Dziękuję za wypełnienie dyżuru poszczególnym rodzinom naszej parafii. (Ustrzyki Górne – dziękuję rodz. Wójcik i proszę rodz. Ratoń). (Pszczeliny – dziękuję rodzinie … i proszę kolejną rodzinę o dyżur). (Muczne – dziękuję rodzinie Gądek i proszę Panią  Helenę Gądek). (Tarnawa – dziękuję rodzinie za dyżur).
  4. Można nabyć tygodnik katolicki – Niedzielę.