AktualnościOgłoszenia

Rozbudowy Domu Rekolekcyjnego ciąg dalszy

 Rozbudowy Domu Rekolekcyjnego ciąg dalszy Od września 2015 r. ruszyły dalsze prace przy Domu Rekolekcyjnym. Rozpoczęto przebudowę dachu nad starą częścią ośrodka oraz dobudowano kolejną kondygnację.  

0 komentarzy

Poświęcenie kościoła w Mucznem

 Poświęcenie Kościoła w Mucznem.   Uroczystość odbyła się w niedzielę 18. października o godz. 15 –tej. Poświęcenia dokonał ordynariusz diecezji przemyskiej ks. abp Józef Michalik. Więcej informacji i zdjęcia z tego wydarzenia można odnaleźć na stronie diecezjalnej: przemyska.pl  

0 komentarzy

Dni Rodziny w Stuposianach 2015

Dni Rodziny w Stuposianach   W pierwszą niedzielę sierpnia 2015 r. odbyły się na terenie naszej gminy Dni Rodziny. Impreza rozpoczęła się uroczystą Mszą Świętą w kościele w Pszczelinach, celebrowaną przez księdza dziekana Marka Typrowicza. Po niej mieszkańcy gminy  i … Czytaj dalej

0 komentarzy

Ogłoszenia 12 Niedziela zwykła – 19.06.2016 r.

  • W środę w Czarnej nabożeństwo do św. Rity o godz. 17:00.
  • W piątek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. – Ustrzyki G.  – rano o 7:00, wieczorem o 20:00. W Pszczelinach – 17:30.
  • W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Msza św. dziękczynna w kościele w Lutowiskach dla Gimnazjum i dla Szkoły Podstawowej w piątek – 8:00. Proszę wcześniej przystąpić do sakramentu Spowiedzi św.
  • W najbliższą sobotę odbędzie się Pielgrzymka na Kalwarię Pacławską. Wyjazd z Pszczelin o godz. 8:00.
  • Nabożeństwo nowennowe do św. Jana Pawła II zostanie przeniesione na następny tydzień.
  • W niedziele Msze św. – na terenie naszej parafii:

Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 19:00, przed pierwszą Mszą św. (7:30) – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

Muczne – Msza św. – 9:00

Pszczeliny – Msza św. – 10:15, Nabożeństwo – 9:45

Tarnawa N– Msza św. – 11:30

Dni powszednie w Ustrzykach G. – 19:00

  1. Odpust w Pszczelinach będzie 29 czerwca.
  2. Jak co roku w lipcu z naszej diecezji wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w dniach 4-15 lipca. Jest to już XXXV pielgrzymka w naszej diecezji. Zapraszamy na pielgrzymowanie do naszej Matki. Warto chociaż 1 raz w życiu uczestniczyć w pieszej pielgrzymce. Można wyprosić sobie lub innym wiele łask Bożych.
  3. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.
  4. Bóg zapłać za dyżur w kościele w Ustrzykach Górnych rodz. Paraniak, i proszę o dyżur rodz. Musiałowskich (Pszczeliny: dziękujemy rodz. Łazor i proszę kolejną rodz.).(Muczne: dziękuję Rodzinie Walkowicz i proszę rodzinę Amarowicz).