Parafia pw św. Anny w Ustrzykach Górnych

AktualnościOgłoszenia

Życzenia świąteczne.

„Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli” – do tych słów Anioła pragnę się dołączyć i złożyć naszym Parafianom i Gościom moc serdecznych życzeń. Niech pokój przyniesiony z nieba przez Dziecię Jezus zamieszka w Waszych sercach i … Czytaj dalej

0 komentarzy

Sylwester w Ustrzykach Górnych

Zapraszamy na Sylwestra do Domu Pielgrzyma w Ustrzykach Górnych. Mamy jeszcze 80 wolnych miejsc. Cena za nocleg 30 zł lub 35 zł. Jest możliwość skorzystania z posiłków. Tel. 606792983. Szczęść Boże. ks. Marek Typrowicz

0 komentarzy

Szczęść Boże. Pragniemy poinformować, że w Domu Rekolekcyjnym w dniach 12.10. – 14.10.2018 r. nie ma już wolnych miejsc. Zapraszamy w innym terminie.

0 komentarzy

Ogłoszenia – 2 niedziela zwykła

Ogłoszenia – 2. Niedziela Zwykła – 20.01.2019 r.

  1. W piątek 25 stycznia Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Msza św. w Pszczelinach o 16:00.
  2. We wtorek w Czarnej Nabożeństwo do św. Rity o 17:00..
  3. W najbliższą sobotę wypada comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła i Matki Bożej z Dzieciątkiem. Początek o 16.30 – najpierw modlitwa różańcowa i Litania do św. Jana Pawła, a później Msza św.
  1. Msze św. w niedziele na terenie naszej parafii:

Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 15:30, przed pierwszą Mszą św. (7:30) – nabożeństwo      różańcowe; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 17:00.

Pszczeliny – Msza św. – 9:40, Nabożeństwo różańcowe – 9:10

Muczne – Msza św. – 11:00,

Tarnawa N– Msza św. – 12:05

  1. W tygodniu Msze św. w Ustrzykach Górnych o 7:00 lub 17:00.
  2. Bóg zapłać za dyżur w kościele ( Ustrzyki Górne – dziękuję rodz. Lidke i proszę rodzinę …),  (Pszczeliny  – dziękuję rodz. Mizgała i proszę kolejną rodzinę o dyżur), (Muczne – dziękuję rodzinie Derwich i proszę rodzinę Gądek). (Tarnawa N. – dziękuję rodz. za dyżur w kościele).
  3. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.