Parafia pw św. Anny w Ustrzykach Górnych

AktualnościOgłoszenia

Pielgrzymka piesza z Ustrzyk Górnych do Jasienia

W sobotę 13 maja Parafia w Ustrzykach Górnych organizuje pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Jasieniu (Ustrzyki Dolne). Wyjście z Ustrzyk Górnych o 5:30, a Msza św. w Jasieniu o 18:00. Zapraszamy chętnych także z poza parafii.

0 komentarzy

Zakończenie Starego Roku 2016

Zakończenie Starego Roku 2016. Chrzty – 2 (ale z poza parafii) Małżeństwo – 4 ( wszystkie z poza parafii) Pogrzeby – 3 Najważniejsze wydarzenia: Przeżywaliśmy w całym Kościele Rok Miłosierdzia Przeżywaliśmy w naszej Ojczyźnie Jubileusz Chrztu Polski – 1050 rocznica … Czytaj dalej

0 komentarzy

Życzenia świąteczne

„I nagle przyłączyło się do anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami: <<Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom, w których sobie upodobał>>”. Drodzy Parafianie  oraz wszyscy Przyjaciele naszej parafii i Miłośnicy Bieszczadów! Pragnę dzisiaj dołączyć się … Czytaj dalej

0 komentarzy

Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia – 6. Niedziela Wielkanocna A – 21.05.2017 r.

 1. Dzisiaj w konie w Ustrzykach Dolnych o godz. 19:00 jest film o bł. Karolinie „Zerwany kłos”.
 2. Parafia w Ustrzykach Dolnych organizuje pielgrzymkę do Warszawy i Torunia, wyjazd w czwartek w nocy i powrót w niedzielę. Są wolne miejsca.
 3. W poniedziałek, wtorek i we środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe ).
 4. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
 5. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 6. W piątek Dzień Matki.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Nabożeństwa majowe codziennie – Pszczeliny – godz. 18:00, Ustrzyki Górne – 18:50, We wtorki, czwartki i piątki: Tarnawa – 18:00, Muczne – 19:00.
 8. Msze św. w niedziele na terenie naszej parafii są następujących godzinach:
 • Ustrzyki Górne – 7:45 i 19:00, o 7:30 – nabożeństwo, w sobotę o 19:00 Msza św. z niedzieli.
 • Pszczeliny – 10:00, 9:30 – nabożeństwo majowe.
 • Muczne – 8:50
 • Tarnawa – 11:30
 1. Czasopismo „Niedziela”, „Chit”, „Charyzmat”.
 2. Bóg zapłać za dyżur w kościele. (Ustrzyki G.: rodzinie Brodowicz i proszę pierwszą rodzinę z Ustrzyk G. – Szpiech o dyżur w tym tygodniu. Tydzień temu przez pomyłkę nie podziękowałem rodzinie Bekier. Dzisiaj również dziękuję za dyżur z przed tygodnia rodzinie Bekier).  (Pszcz.- dziękuję p. Mizgała Krystyna i proszę kolejną rodz. o dyżur. Dziękuję również za wykoszenie trawy), (Muczne- dziękuję rodz. Gądek i proszę p. Gądek Helenę).(Tarnawa N. dziękuję rodzinie za opiekę nad kościołem).
 3. Dziękuję jeszcze Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za przygotowany poczęstunek podczas pielgrzymki do Jasienia.