Parafia pw św. Anny w Ustrzykach Górnych

AktualnościOgłoszenia

Pielgrzymka do Ziemi Świętej – 5.12.-11.12.2019

Pielgrzymka do Ziemi Świętej. 2019 dzień – 5.12. (czwartek) – przylot, zakwaterowanie w Betlejem dzień – 6.12. (piątek) – 5:30 – Msza św. na Golgocie, zwiedzanie Bazyliki, Betania, Jordan, Jerycho, Góra Oliwna, ściana płaczu dzień – 7.12. (sobota) – Msza … Czytaj dalej

0 komentarzy

Bieszczadzka Droga Krzyżowa

W sobotę 13 kwietnia – Bieszczadzka Droga Krzyżowa – rozpocznie się Mszą św. pod przewodnictwem Abp Józefa Michalika, w kościele w Ustrzykach Górnych o godz. 9:00. Później przejazd do Wołosatego i wyjście do Przełęczy Bukowskiej ok. godz. 10:00. ks. Marek … Czytaj dalej

0 komentarzy

Życzenia świąteczne.

„Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli” – do tych słów Anioła pragnę się dołączyć i złożyć naszym Parafianom i Gościom moc serdecznych życzeń. Niech pokój przyniesiony z nieba przez Dziecię Jezus zamieszka w Waszych sercach i … Czytaj dalej

0 komentarzy

Ogłoszenia – 2 niedziela Adwentu

Ogłoszenia – 2 niedziela Adwentu – 8.12.2019 r.

  1. W następną niedzielę będą rozprowadzane przez ministrantów opłatki i świece „Caritas”. (w Ustrzykach Górnych i Wołosatym po południu).
  2. Roraty w Ustrzykach Górnych: poniedziałek, wtorek i sobotę o 17:00, środa, czwartek i piątek – 7:30.
  3. Roraty w Pszczelinach poniedziałek, wtorek i piątek – 16:00.
  4. Msze św. w niedziele na terenie naszej parafii:
  • Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 15:30, przed pierwszą Mszą św. (7:30) – nabożeństwo różańcowe; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 17:00.
  • Pszczeliny – Msza św. – 9:40, Nabożeństwo różańcowe – 9:10
  • Muczne – Msza św. – 11:00,
  • Tarnawa N. – Msza św. – 12:00
  1. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.
  2. Dziękuję za dyżur w kościele (Ustrzyki Górne – rodz. Grzegorzak i proszę rodz. Spólnik), (Pszczeliny – rodz. Kowalczyk i proszę kolejna rodzinę), (Muczne: Dziękuję rodzinie za dyżur i prosimy kolejną rodzinę o dyżur). (Tarnawa – dziękujemy za dyżur w kościele).