Ogłoszenia – 17 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 17 Niedziela Zwykła A – 30.07.2017 r.

 1. Dzisiaj o godz. 13:00 – Msza św. w Pszczelich z okazji Bieszczadzkiego Święta Pszczoły. Zapraszamy do licznego udziału.
 2. W środę, 3 sierpnia wypada 31-a rocznica poświęcenia kościoła parafialnego w Ustrzykach Górnych. Dziękując Panu Boga za dar tej świątyni, będziemy się modlić się o błogosławieństwo Boże dla tutejszych mieszkańców oraz gości, którzy korzystają z tej świątyni. Dla zmarłych Budowniczych i Dobrodziejów tej świątyni (szczególnie dla śp. Ks. Stanisława Leji) prośmy radość życia wiecznego. Msza św. z okazji rocznicy poświęcenia kościoła będzie odprawiona w niedzielę. Rocznica poświęcenia kościoła i odpust parafialny to 2 ważne święta w parafii. Dziękuję tym, którzy tym, którzy w tych dniach modlą się za nasza parafię. Dziękuję parafianom za kwiaty do kościoła w Ustrzykach Górnych.
 3. We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.  Zachęcamy do podjęcia trudu abstynencji w intencji ludzi potrzebujących naszej ofiary i modlitwy.
 4. W środę, 2 sierpnia w kościele parafialnym w Ustrzykach Górnych jest możliwość zyskania odpustu „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.
 5. W piątek wypada wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, patrona kapłanów; w modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy, zwłaszcza proboszczów.
 6. W niedzielę, 6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego.
 7. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek Spowiedź w Ustrzykach Górnych przed Mszą św. o 6:45 i 18:30.

W Pszczelinach spowiedź i adoracja Najśw. Sakramentu o 17:45, o 18:00 – Msza św.

W Mucznem – o 19:00 – Spowiedź i Msza św.

 1. Msze św. w niedziele w okresie wakacji na terenie naszej parafii:

      Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:15, 10:00 i 19:00, przed pierwszą Mszą św. (7:00) –    nabożeństwo adoracyjne; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 19:00.

      Muczne – Msza św. – 8:20,

      Pszczeliny – Msza św. – 9:40, Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic – 9:15

      Tarnawa N– Msza św. – 11:30

 1. Msza św. w dniach powszednie w Ustrzykach G. – 7:00 i 19:00
 1. Jest do nabycia najnowszy numer „Niedziela” i „Nasza Arka”.
 2.  (Pszczeliny: Dziękujemy za dyżur w kościele rodz. …). (Muczne: Dziękuję rodzinie i prosimy kolejną rodzinę). (Tarnawa – dziękuję rodzinie za opiekę nad kościołem).
 3.  Wszystkim turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach, dobrego wypoczynku i ponownego odkrycia Boga, Stwórcy tych pięknych gór oraz dobrej pogody.