Ogłoszenia – 20 Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 20 Niedziela Zwykła A – 20.08.2017 r.

 1. We wtorek, 22 sierpnia wypada w Czarnej nabożeństwo do św. Rity.
 2. W czwartek, 24 sierpnia święto św. Bartłomieja Apostoła.
 3. W sobotę, 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. w Ustrzykach o 7.00 i 19.00.
 4. W sobotę – ostatnią sobotę miesiąca sierpnia będziemy przeżywać kolejne nabożeństwo nowennowe ku czci św. Jana Pawła i Matki Bożej z Dzieciątkiem w kościele parafialnym w Ustrzykach Górnych. Rozpoczniemy modlitwą różańcową o 18.30, następnie intencje i modlitwy do św. Jana Pawła i ok.19.10 Msza św. Zapraszamy.
 5. W następną niedzielę (27.08.) wypadają dożynki diecezjalne. Ks. Abp Adam Szal zaprasza na dziękczynienie za zbiory i za chleb powszedni. W tym roku dożynki diecezjalne będą w Długim.
 6. Msze św. w niedziele w okresie wakacji na terenie naszej parafii:

      Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:15, 10:00 i 19:00, przed pierwszą Mszą św. (7:00) –    nabożeństwo adoracyjne; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 19:00.

      Muczne – Msza św. – 8:20,

      Pszczeliny – Msza św. – 9:40, Nabożeństwo różańcowe – 9:15

      Tarnawa N– Msza św. – 11:30

 1. W dniach powszednich Msza św. – 7:00 i 19:00.
 2. Jest do nabycia najnowszy tygodnik katolicki „Niedziela” .
 3. Kończy się już 8 turnus rekolekcji „Wakacje z Bogiem” młodzieży z Ruchu Apostolstwa Młodzieży Dziękujemy młodzieży wraz z kadrą wychowawczą za przybycie do nas na rekolekcje, za świadectwo wiary, za troskę o nasz kościół. Szczególne Bóg zapłać ks. Pawłowi Wocie za posługę w naszym kościele oraz siostrom za troskę o kościół. Dziękujemy także innym grupom, które przebywały i przebywają w naszym Domu Rekolekcyjnym, a zwłaszcza grupie z Torunia z wymiany Polsko-Ukraińskiej.
 4. (Pszczeli: Dziękuję za dyżur w kościele rodz. Młynarczyk, i proszę kolejną rodzinę). (Muczne: Dziękuję rodzinie i prosimy kolejną rodzinę). (Tarnawa – dziękuję rodzinie za opiekę nad kościołem).
 5. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na poszkodowanych wskutek kataklizmu, który miał miejsce ostatnio w Polsce.
 6. Wszystkim turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach, dobrego wypoczynku i ponownego odkrycia Boga- Stwórcy tych pięknych gór oraz dobrej pogody.