Ogłoszenia – 9 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia –9 niedziela zwykła B –3.06.2018 r.

  1. Dzisiaj Msza św. w Ustrzykach G. będzie jeszcze o 19:00.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze św. wraz z procesją: w Ustrzykach G.- 19.00, w Pszczelinach – 18.00, w Mucznem w poniedziałek i czwartek o 19:00. W czwartek będzie  zakończenie oktawy Bożego Ciała połączone z błogosławieństwem dzieci i poświęceniem wianków.
  3. W piątek (8.06.) – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Msze św.: Ustrzyki G. – 7:00 i 19.00.

Pszczeliny – 18.00.

  1. W Tarnawie w piątek wypada odpust. Zapraszamy mieszkańców Tarnawy N. i Mucznego na uroczystość odpustową na niedzielę na godz.11:30.
  2. W sobotę, 9 czerwca w naszej parafii w Mucznem będziemy gościć Akcję Katolicką z kilku parafii bieszczadzkich. Msza św. w Mucznem o 9:00, później wyjście na Brenzberg i spotkanie integracyjne.
  3. Uczniowie z 3 klasy gimnazjum przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, które odbędzie się w Czarnej 14 czerwca o 17:00. W ramach przygotowania odbędą się dla młodzieży dwudniowe rekolekcje w Polanie w najbliższy piątek od 17:00 i w sobotę. Kandydatów z naszej parafii wraz rodzicami obowiązkowo zapraszamy w najbliższy wtorek na spotkanie, które odbędzie się po Mszy św. o 19:00. Proszę przynieść wszystkie podpisy uczęszczania na Mszę św., nabożeństwa i spowiedzi św. Jeśli kogoś nie będzie, tzn. że nie zamierza przystąpić do sakramentu bierzmowania.
  4. Msze św. w niedziele – na terenie naszej parafii:

Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 19:00, przed pierwszą Mszą św. (7:30) – Nabożeństwo; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 19:00.

Pszczeliny – Msza św. – 10:00, Nabożeństwo różańcowe 9:30. Nie będzie ks. wikariusza.

Muczne – 8:50

Tarnawa N– Msza św. – 11:30

  1. Składam podziękowanie parafianom za przygotowanie ołtarzy na procesje Bożego Ciała i

wszystkim za oprawę liturgiczną oraz dzieciom za sypanie kwiatów i dzwonienie dzwonkami.

  1. Jest do nabycia najnowszy tygodnik Niedziela.
  2. Bóg zapłać za cotygodniowy dyżur w kościele (w Ustrzykach G. rodzinie Zielińskich i proszę kolejną rodzinę o dyżur ), (w Pszczelinach dziękuję rodzinie Drapała i proszę kolejną rodzinę o dyżur w kościele). (Muczne- dziękuję p. Kuźniewskiej za dyżur i proszę rodzinę Amarowicz o dyżur). (Tarnawa – dziękuję rodzinie za dyżur w kościele).