Ogłoszenia – 24 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 24 niedziela zwykła B –16.09.2018 r.

 1. We wtorek, 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Msza św. w Pszczelinach o 17:00 za śp. Annę Solon. Na Mszę św. w Pszczelinach zapraszamy uczniów klas VI, VII, VIII i Gimnazjum, którzy będą przygotowywać się do bierzmowania. Zapraszamy również rodziców tych uczniów. Po Mszy św. będzie półgodzinne spotkanie formacyjne. To spotkanie jest dla całej naszej parafii i ono jest obowiązkowe. Nieobecność uczniów i rodziców nieusprawiedliwiona będzie świadczyć, że ci uczniowie nie zamierzają przystąpić do bierzmowania. Bardzo prosimy uczniów i rodziców o obecność.
 2. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów i wspieramy materialnie nasze radio diecezjalne. Modlimy się również za katolickie media, szczególnie za Radio Maryja, które ma bardzo wielki wpływ na rozwój wiary w naszej Ojczyźnie; setki ludzi odzyskało wiarę dzięki temu radiu.
 3. Jutro w Polańczyku Msza św. o uzdrowienie o 19:00.
 4. W piątek, 21 września – święto św. Mateusza.
 5. W sobotę w Czarnej nabożeństwo do św. Rity o 17:00.
 6. W tym tygodniu Kwartale Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 7. W niedziele Msze św. – na terenie naszej parafii:

  Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 18:00, przed pierwszą Mszą św.  o 7:30 – Nabożeństwo.

W sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli będzie o godzinę wcześniej o 18:00.

  Muczne – Msza św. – 8:50

  Pszczeliny – Msza św. – 10:00, o 9:30 – nabożeństwa różańcowe.

  Tarnawa N– Msza św. – 11:30

 1. Dni powszednie w Ustrzykach G. – 7:00 i 19:00
 2. Można nabyć tygodnik katolicki „Niedziela”.
 3. Bóg zapłać za dyżur w kościele (Ustrzyki– rodzinie Krawczyk i proszę rodz. Motyka), (Pszczeliny – dziękuję rodz. Tylec i proszę kolejną rodzinę o dyżur).(Muczne – dziękuję rodz. Kołomyja i p. Nędzyńskiego). (Tarnawa – dziękuję rodzinie za opiekę nad kościołem).
 4. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Radosław Nowak zam. w Lutowiskach i Monika Beata Grzegorz zam. w Wołosatym. Zapowiedź 1.
 5. Wszystkim wiernym życzymy błogosławionej niedzieli, a turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach oraz dobrej pogody.