Ogłoszenia – 24 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 24 niedziela zwykła C –15.09.2019 r.

 1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów i wspieramy materialnie nasze radio diecezjalne. Modlimy się również za katolickie media, szczególnie za Radio Maryja, które ma bardzo wielki wpływ na rozwój wiary w naszej Ojczyźnie.
 2. W środę, 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Msza św. w Pszczelinach o 17:30. Na Mszę św. w Pszczelinach zapraszamy uczniów, rodziców i odpowiedzialnych za wychowanie młodego pokolenia.
 3. We wtorek, 17.09. w Polańczyku Msza św. o uzdrowienie o 19:00.
 4. W sobotę, 21 września – święto św. Mateusza.
 5. W najbliższą sobotę w Polańczyku odbędzie się Kongres Biblijny dla naszego Archiprezbiteratu. Początek o godz. 10:00 a zakończenie przewidywane ok. godz. 15:00. Kongres Biblijny jest organizowany, by ożywić czytanie i zainteresowanie Pismem świętym. Zapraszamy Róże Różańcowe, Akcję Katolicką i wszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać Pismo św. Chciałbym, by pojechała z naszej parafii większa delegacja busem, nawet 20 osób. Wyjazd byłby z Pszczelin o 8:30, z Ustrzyk G. do Pszczelin podwieziemy chętnych samochodem. Zapisy do środy.
 6. Bardzo serdecznie dziękuje Parafianom z Pszczelin za nowy krzyż misyjny, dziękuję fundatorom – rodzinie Gac i tym, którzy przyczynili się do zrobienia nowego krzyża. Dziękuję także za wykoszenie trawy, za uporządkowanie terenu, zwłaszcza przy krzyżu, za nową ziemię przy grocie oraz za nowe kwiaty (róże). Chciałbym jeszcze zrobić mały postument pod krzyżem, taki jak jest w Czarnej, tylko obłożony kamieniem z góry(kamień jest w Mucznem).
 7. Bardzo dziękuje panu Jackowi Kranzowi za odczyszczenie i odmalowanie krzyża misyjnego przy kościele w Ustrzykach G.
 8. W niedziele Msze św. – na terenie naszej parafii:

  Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 18:00, przed pierwszą Mszą św.  o 7:30 – Nabożeństwo.

W sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli będzie o godzinę wcześniej o 19:00.

  Muczne – Msza św. – 8:50

  Pszczeliny – Msza św. – 10:00, o 9:30 – nabożeństwa różańcowe.

  Tarnawa N– Msza św. – 11:30

 1. Dni powszednie w Ustrzykach G. – 7:00 i 19:00
 2. Można nabyć tygodnik katolicki „Niedziela”, „Promyczek Dobra”.
 3. Bóg zapłać za dyżur w kościele (Ustrzyki– rodzinie Bekier i proszę rodz. Szpiech), (Pszczeliny – dziękuję rodz. Konopka i proszę kolejną rodzinę o dyżur. (Muczne: Dziękuję rodzinie za dyżur i prosimy kolejną rodzinę o dyżur). (Tarnawa – dziękujemy za dyżur w kościele).
 4. Wszystkim wiernym życzymy błogosławionej niedzieli, a turystom, gościom życzymy miłego pobytu w naszych Bieszczadach oraz dobrej pogody.