Ogłoszenia – Uroczystość Chrystusa Króla

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – Uroczystość Chrystusa Króla – 24.11.2019 r.

 1. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą adwentu.
 2. Dzisiaj wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu: „O Jezu Najsłodszy”. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 3. W Pszczelinach w poniedziałek o 16:00 Msza św. i różaniec za zmarłych.
 4. W sobotę, 30 listopada święto św. Andrzeja Apostoła.
 5. W ostatnią sobotę listopada,30.11. wypada comiesięczna nowenna ku czci św. Jana Pawła II i ku czci Matki Bożej w Ustrzykach Górnych. Początek nabożeństwa modlitwą różańcową wcześniej o godz. 16:30, następnie prośby i podziękowania, litania do św. Jana Pawła II oraz Msza św. Można składać karteczki z prośbami i podziękowaniami do skrzynki obok ołtarza. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 6. Spotkanie Akcji Katolickiej w sobotę po Mszy św. w Ustrzykach G.
 7. Dzisiaj Msze św. ostatni raz w porządku jesiennym. Ostatnia Msza św. w Ustrzykach Górnych o 17:00. Od następnej niedzieli będzie już porządek zimowy.
 8. Od następnej niedzieli Msze św. na terenie naszej parafii będą w następującym porządku:
 • Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i o 15:30, przed pierwszą Mszą św. (7:30) – nabożeństwo; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 17:00.
 • Pszczeliny – Msza św. – 9:45, Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic – 9:15
 • Muczne – Msza św. – 11:00.
 • Tarnawa N. – Msza św. – 12:00.
 1. Msze św. w Ustrzykach Górnych w tygodniu będą o 7:00 lub o 17:00.
 2. Bóg zapłać za dyżur w kościele. (Ustrzyki Górne – rodz. Motyka i proszę o dyżur rodz. Kopera) (Pszczel. – dziękujemy rodz. Wojtanowskich i prosimy kolejną rodzinę o dyżur w kościele), (Muczne: Dziękuję rodzinie za dyżur i prosimy kolejną rodzinę o dyżur). (Tarnawa – dziękujemy za dyżur w kościele).
 3. Jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.