Ogłoszenia – 11 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 11 niedziela zwykła  –14.06.2020 r.

 1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze św. i procesje eucharystyczne w Pszczelinach o 17:45, w Ustrzykach o 19:00. W Mucznem w poniedziałek o 19:00.
 2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Msze św. w Pszczelinach o 17:45, w Ustrzykach – 19:00 i Mucznem o 19:00.
 3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W Pszczelinach Msza św. wyjątkowo o 18:15, ponieważ mamy spotkanie w Lutowiskach z kandydatami do bierzmowania.
 4. Msze św. w niedziele na terenie naszej parafii są następujących godzinach:
 • Ustrzyki Górne – 7:45 i 19:00, o 7:30 – nabożeństwo, w sobotę o 19:00 Msza św. z niedzieli.
 • Pszczeliny – 10:00, 9:30 – nabożeństwo
 • Muczne – 8:50
 • Tarnawa – 11:30
 1. Msze św. codziennie w Ustrzykach G. – 7:00 i 19:00.
 2. Bóg zapłać za dyżur w kościele. (Ustrzyki G. – rodz. Grzegorz i proszę rodz. Kranz o opiekę nad kościołem). (Pszczeliny – dziękuję rodz. Mizgała Barbara i proszę kolejną rodz. o dyżur). (Muczne – dziękuję rodzinie za opiekę nad kościołem i proszę kolejną rodzinę ). (Tarnawa N. – dziękuję rodzinie za dyżur).
 3. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i „Promyczek Dobra”. Można też nabyć sobie nasze parafialne kalendarze, z naszymi kościołami z lotu ptaka i naszymi krajobrazami.
 4. W piątek kandydaci do bierzmowania mają ostatnie spotkanie przed bierzmowaniem w Lutowiskach o 17:00. Ale widzę, że z naszej parafii chyba nie chcą iść do bierzmowania, bo w tych dniach w ogóle niektórych nie widać w kościele. Od dzisiaj jest nowenna przed bierzmowaniem, codziennie modlimy się do Ducha Świętego o dary.
 5. Za tydzień w niedziele odpust w Tarnawie Niżnej ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o 11:30.