ogłoszenia 32Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła, B – 8.11.2015 r.

 1. Dzisiaj zbiórka do puszki na Syrię.
 2. Dzisiaj o godz. 11:00 odpust w Mucznem z racji św. Huberta, przeniesiony jest z wtorku, 3.11.
 3. Dzisiaj w Pszczelinach zmiana tajemnic różańcowych.
 4. W środę, 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – 97-ma rocznica odzyskania niepodległości. Modlimy się o błogosławieństwo Boże dla Polski i Polaków. Polecamy Panu Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę.  Msze św.: Ustrzyki Górne – 8.00, Pszczeliny – 9.45.
 5. Msze św. w niedziele na terenie naszej parafii:
 • Ustrzyki Górne (kościół parafialny) – 8:00 i 17:00, przed pierwszą Mszą św. o 7:40 –nabożeństwo różańcowe za zmarłych; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 17:00.
 • Pszczeliny – Msza św. – 9:45, Nabożeństwo różańcowe za zmarłych i zmiana tajemnic – 9:20
 • Muczne – 11:00
 • Tarnawa N.  – Msza św. – 12:15
 • Dni powszednie w Ustrzykach G. – 17:00
 1. Bóg zapłać za dyżur w kościołach: Ustrzyki Górne – rodz. Motyka i prosimy rodzinę – Kopera. Pszczeliny – dziękuję rodz. Wiśniowska i proszę kolejną rodzinę o dyżur. Muczne – dziękuję rodz. Baran i proszę rodz. Derwich. Odpowiedzialni za wystrój kościoła są tylko dyżurni i wszelkie uwagi i rady może tylko udzielać proboszcz.
 2. Bóg zapłać za zrzuty na pająk oświetleniowy do Mucznego – Grzegorz Raba – 10,24, Krzysztof Tkacz – 3,64, Paweł Kołomyja- 1,95, Paweł Kulik – 7,5, Marek Młynarczyk – 2,26.
 3. Kościół w Mucznem został już poświęcony, ale dobrze wiemy ile jeszcze pracy jest do wykonania, a co się z tym wiąże ile jeszcze będzie potrzeba wydatków. Zaplanowane są następujące prace wewnątrz kościoła: zrobienie ambonki, sedilla- czyli odpowiednie krzesła dla księży i ministrantów, klęczniki, meble do zakrystii, konfesjonał, chrzcielnica i metalowe tabernakulum oraz ogrzewanie kościoła. Nowe ogrzewanie będzie kosztować ok. 7 tyś. zł plus robocizna i to jest dosyć pilna sprawa, bo zima się zbliża. Na nowe tabernakulum są sponsorzy, resztę pieniędzy trzeba zdobywać. Niektóre prace będą musiały być wykonane w późniejszym terminie, ponieważ nie ma pieniędzy. Proszę zachęcać turystów do ofiarności. Ponieważ dotychczasowy komitet budowy chce zrezygnować (dziękuję za wszelką pomoc), dlatego proszę nowych mieszkańców o pomoc w organizowaniu dalszych prac, a zwłaszcza w organizowaniu finansów.
 4. Można nabyć tygodnik „Niedziela”.