Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego

with Brak komentarzy

Niedziela Chrztu Pańskiego – 8.01.2017r.

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować „Orszak Trzech Króli”. Dziękujemy przede wszystkim naszym aktorom i starszym i młodszym za podjęcie się ról aktorskich – za stroje, za rekwizyty, za konie dla Trzech Króli. Dziękujemy Panu Wójtowi i Panu Dyrektorowi Markowi Sokołowi za pomoc w przygotowaniu całego wydarzenia, za ogrzewanie i nagłośnienie. Dziękujemy Panu Nadleśniczemu Janowi Mazurowi i wszystkim leśniczym i pracownikom Nadleśnictwa Stuposiany. Dziękujemy Placówkom Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych i Stuposianach za zabezpieczenie naszego marszu podczas „Orszaku”. Dziękujemy GOPR-owi. Dziękujemy Paniom z Klubu Seniora i zespołowi „Połoniny” za śpiew oraz Panu Organiście Piotrowi Florkowi. Dziękujemy Paniom za upieczone ciasto i dziękujemy wszystkim parafianom za udział w „Orszaku Trzech Króli”.
  2. Dzisiaj i w następną niedzielę (15.01.) Msze św. w Mucznem – 11:15, w Tarnawie Niżnej – 12:15.    
  3. Dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego, chociaż kolędy śpiewamy do 2 lutego.
  4. Msze św. w niedziele: w Ustrzykach G. – 7:45 i 15:30 (przed pierwszą Mszą św. 7:30 nabożeństwo), w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli – 17:00, w Pszczelinach Msza św. – 10:00 (9:30 –  nabożeństwo różańcowe).
  5. Bóg zapłać za dyżur w kościele: (Ustrzyki G.-  rodzinie Szpiech i proszę rodz. Paraniak). (Pszczeliny – dziękuję Prokopiak). (Muczne – Panu Mariuszowi Nędzyńskiemu i proszę Pana Grzegorza Świergokiego i Panią Zdzisławę Soszyńską).
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z okazji kolędy.
  7. Jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Cuda i Łaski Boże – a tam możemy przeczytać o Matce Bożej Saletyńskiej.