Ogłoszenia – 3 Niedziela Wielkanocna

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 3. Niedziela Wielkanocna – 30.04.2017 r.

 1. W środę, 3 maja w Uroczystość NMP Królowej Polski wypada u nas wizytacja kanoniczna ks. bp. Stanisława Jamrozka i bierzmowanie naszych uczniów  klasy 3-ciej gimnazjum. W związku z wizytacją porządek Mszy św. na terenie naszej parafii będzie następujący:
 • w Ustrzykach Górnych o 7:30 – Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Stanisława Jamrozka; 5 minut przed Mszą św. będzie powitanie Ks. Biskupa przy drzwiach kościoła
 • w Mucznem o 9:00 – Msza św. z Biskupem
 • w Pszczelinach o 10:30 – Msza św. z Biskupem
 • w Tarnawie Niżnej o 12:00 – Msza św. podczas której Ks. Biskup udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania i zakończenie wizytacji
 • w Ustrzykach Górnych o 19:00 – Msza św. bez Biskupa
 1. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza i rozpocznie się Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
 3. W poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa majowe – w Pszczelinach o 18:00, w Ustrzykach Górnych – o 18:50 nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.
 4. 13 maja wypada 100–a rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie, a 3-go maja 18 rocznica powstania Parafii w Ustrzykach Górnych. Te rocznice są okazją, by zorganizować pieszą pielgrzymkę z Ustrzyk Górnych do Sanktuarium Matki Bożej w Jasieniu. Wyjście byłoby z Ustrzyk Górnych o 5:30 rano, po drodze parafianie mogą się dołączać. Msza św. w Jasieniu o godz. 17:00 lub 18:00. Prosimy o liczny udział w tej pielgrzymce.
 5. W piątek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, w sobotę święto św. Filipa i Jakuba.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w Pszczelinach o 17:30, w Tarnawie – 18:00, w Mucznem – 19:00, w Ustrzykach G. – przed Msza św.
 1. Msze św. w Ustrzykach G. w następną niedzielę o 7:45 i 19:00, w dni powszednie o 19:00.
 2. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.
 3. Zapowiedzi – Mateusz Hełmecki s. Stanisława i Bożeny Saładziak, ur. w 1991 r., zam. w Krościenku i Angelika Wasilewska c. śp. Dariusza i Zofii Najkowskiej, ur. w 1991 r., zam. w Ustrzykach G. Zapowiedź I.
 4. Dziękuję za dyżur w kościele rodzinom i przypominam o podlewaniu kwiatów (Ustrzyki – rodzina Grzegorz i proszę p. Jacka Kranza o dyżur) (Pszczeliny: dziękuję rodzinie Konopka i proszę kolejną rodzinę).(Muczne – dziękuję rodzinie Luks i proszę rodz. Derwich). (Tarnawa – dziękuję rodzinie…)