Ogłoszenia – 12 Niedziela Zwykła – 25.06.2017 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 12 Niedziela Zwykła A – 25.06.2017 r.

  1. Dzisiaj ostatni raz jest porządek zwykły Mszy św. Od następnej niedzieli będzie obowiązywał porządek wakacyjny.
  2. Porządek niedzielnych Mszy św. w okresie wakacji na terenie naszej parafii jest nastepujący:

Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:15, 10:00 i 19:00, przed pierwszą Mszą św. (7:00) – Nabożeństwo różańcowe; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 19:00.

Muczne – Msza św. – 8:20,

Pszczeliny – Msza św. – 9:40, Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic – 9:10

Tarnawa N– Msza św. – 11:30

Dni powszednie w Ustrzykach G. – 7:00 i 19:00

  1. W następną niedziele odpust w Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej w Jasieniu. Suma odpustowa o godz.12:00.
  2. W czwartek, 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W naszej parafii odpust w Pszczelinach. Uroczysta Msza św. odpustowa o godz. 18:00. Zapraszamy parafian do licznego udziału we Mszy św. Przez udział w odpuście otrzymujemy wielkie łaski. Chciejmy w tym dniu przyjąć również Komunię św. Po Mszy św. będzie procesja wokół kościoła, proszę mężczyzn o niesienie baldachimu, jak również o niesienie feretronu Matki Bożej Częstochowskiej.
  3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. W Ustrzykach Górnych Różaniec przed Mszą św. o 18:30.
  4. Od jutra w Domu Rekolekcyjnym w Ustrzykach Górnych rozpoczynają się turnusy rekolekcyjne „Wakacje z Bogiem” Ruchu Apostolstwa Młodzieży. To już 34 lata młodzież przyjeżdża tutaj do Ustrzyk z całej naszej diecezji na rekolekcje. RAM tak bardzo jest związany z Ustrzykami – z kościołem i Ośrodkiem Rekolekcyjnym. To już tysiące młodzieży przeżywało tutaj swoje rekolekcje i teraz, większość z nich w swoim dorosłym życiu świadczy o Panu Bogu.
  5. W następny wtorek, 4 lipca wyrusza 37 Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
  6. Rozpoczęły się wakacje, czas wypoczynku dla dzieci, urlopów, a także czas przyjazdu w góry w Bieszczady. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku, nie zapominajmy o Panu Bogu i zapraszamy na niedzielną Mszę św.
  7. Bóg zapłać za dyżur w kościele. (Ustrzyki G. – rodz. Spólnik i teraz opiekę nad kościołem przejmuje RAM). (Pszczeliny – dziękuję p. Wojtanowskiej i proszę kolejną rodz. o dyżur). (Muczne – dziękuję rodzinie pełniącej dyżur za opiekę nad kościołem i proszę kolejną rodzinę). (Tarnawa N. – dziękuję rodzinie za dyżur).
  8. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i „Nasza Arka”.