Ogłoszenia – 32 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła B – 11.11.2018 r.

  1. Dzisiaj, 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – 100-tna rocznica odzyskania niepodległości. Modlimy się o błogosławieństwo Boże dla Polski i Polaków. Polecamy Panu Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę. Dzisiaj o godz. 12:00 zapraszamy do wspólnego odśpiewania Hymnu Państwowego” – „Jeszcze Polska nie zginęła”. Ten hymn będzie odśpiewany na Tarnicy i we wszystkich kościołach na terenie naszej parafii. Prosimy, by w każdym kościele sami parafianie podjęli się zorganizowania tego śpiewu. Można też o godz. 12:00 zadzwonić dzwonami.
  2. W następną niedzielę w Tarnawie o godz. 11:30 będzie poświęcenie i odsłonięcie tablicy upamiętniającej 100-tną rocznicę odzyskania niepodległości. Zapraszamy Akcję Katolicką oraz chętnych parafian i gości.
  3. W poniedziałek i wtorek w Pszczelinach o 16:00 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. Przypomnienie, że jutro w Przychodni Lekarskiej w Lutowiskach o godz. 14:00 odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz echo serca. Badania odpłatne – 55 zł.
  5. Msze św. w niedziele na terenie naszej parafii:

      Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 17:00, przed pierwszą Mszą św. (7:20) – nabożeństwo                                                           za zmarłych; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 17:00.

      Muczne – Msza św. – 8:50,

      Pszczeliny – Msza św. – 10:00, Nabożeństwo różańcowe za zmarłych– 9:30

      Tarnawa N– Msza św. – 11:30

  1. W dniach powszednich Msze św. – 7:00 lub 17:00. W środę tylko o 7:00 rano.
  2. Bóg zapłać za dyżur w kościołach: (Ustrzyki Górne – rodz. Szpiech i prosimy rodzinę – rodz. Paraniak). (Pszczeliny – dziękuję rodz. Stachoń i proszę kolejną rodzinę o dyżur). (Muczne – dziękuję rodz. Szkotak i proszę Kuźniewską Halinę).
  3. Można nabyć tygodnik „Niedziela”, „Promyczek Dobra”.
  4. W sobotę, 17 listopada o 19:00 – w Polańczyku Msza św. o uzdrowienie.