Ogłoszenia – 3 niedziela zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – 3 niedziela zwykła – 26.01.2020 r.

  1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Papież Franciszek przypomina, że poprzez Biblię jesteśmy wezwani do umacniania więzi z wyznawcami judaizmu i do modlitwy o jedność chrześcijan. Poprzez celebrowanie Niedzieli Słowa Bożego jesteśmy zaproszeni do uważnego słuchania słowa Bożego.
  2. W przyszłą niedzielę, 2 lutego –  Święto Ofiarowana Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za siostry zakonne i o nowe powołania.
  3. W przyszłą niedzielę, 2 lutego – w Lutowiskach w kinie „Otryt” o godz. 15:00 odbędzie się przegląd kolęd. Można się jeszcze zapisywać do tego przeglądu.
  4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca: w Pszczelinach Różaniec Fatimski o 15:30, a po nim Msza św.
  5. W środę zapraszam na spotkanie Akcję Katolicką do Ustrzyk Górnych; najpierw Msza św. o 17:00 i krótkie nabożeństwo adoracyjne, a później spotkanie.
  1. Msze św. w niedziele na terenie naszej parafii:

Ustrzyki G. (kościół parafialny) – 7:45 i 15:30, przed pierwszą Mszą św. (7:30) – nabożeństwo      różańcowe; w sobotę wieczorem Msza św. z niedzieli o 17:00.

Pszczeliny – Msza św. – 9:45, Nabożeństwo różańcowe – 9:15

Muczne – Msza św. – 11:00,

Tarnawa N– Msza św. – 12:05

  1. Msze św. w tygodniu w Ustrzykach Górnych o 7:15 lub o 17:00.
  1. Bóg zapłać za dyżur w kościele (w Ustrzykach Górnych – rodz. Brodowicz i proszę rodzinę Bekier), (w Pszczelinach – dziękuję rodzinie Fenczak i proszę kolejną rodzinę o dyżur). (Muczne: Dziękuję rodzinie za dyżur i prosimy kolejną rodzinę o dyżur). (Tarnawa – dziękujemy za dyżur w kościele).
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – tygodnik „Niedziela”.